czwartek, 13 października 2016

Muzyka dla wypalonych zawodowych. Zerwij ze stresem!

Czujecie czasami, że chcielibyście rzucić wszystko i odciąć się od trosk życia codziennego? Kiedy problemy narastają a Wasza praca staje się utrapieniem warto na chwilę przystanąć i zastanowić się co robimy źle, bądź jakie kroki możemy podjąć, aby zmienić tę niekorzystną sytuację. Doskonałym rozwiązaniem, które może wspomóc proces odpoczynku oraz uwolnić od stresu i przemęczenia, jest odtworzenie sobie muzyki z albumu Burnout - syndrom wypalenia zawodowego. Czy jest ów płyta, którą w Niemczech zakupicie np. w...aptekach!


Burnout to dwa sprawdzone innowacyjne i bardzo skuteczne programy wspomagające leczenie i zapobieganie syndromu wypalenia zawodowego, wyczerpania, emocjonalnego i psychicznego. Produkt autorstwa znanego niemieckiego psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina indeksowany w centralnym rejestrze leków! Muzyka z płyty Burnout stosowana może być zarówno w zaciszu domowym jak i ośrodkach pomocy psychologicznej a nawet w miejcach, gdzie relaks i wypoczynek jest najważniejszy (hotel spa&wellness).

Album składa się z dwóch 30-minutowych części:

Brain in Balance - Równowaga pracy mózgu czas 32:00


 Muzyka skomponowana w odpowiednim i przyjaznym pracy naszego serca tempie 60 uderzeń na minutę oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii modulacji fal mózgowych przy zastosowaniu dudnień różnicowych (binaural beats). Do osiągnięcia lepszego efektu terapeutycznego utworu pierwszego należy słychać w dowolnych słuchawkach stereofonicznych.

Chillout & Relax 30:00


Muzyka komponowane w odpowiednim, przyjaznym pracy naszego serca tempie 60 uderzeń na minutę oraz uspokajającymi dźwiękami oceanu.
Firmy, które są zainteresowane odtwarzaniem płyty Burnout dla swoich pacjentów/klientów otrzymują dodatkowo bezterminową licencję na publiczne odtwarzanie. Oznacza to, że nie muszą ponosić opłat na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania tj. ZAiKS, STOART oraz ZPAV.

Album można zakupić tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz