piątek, 24 marca 2017

Terapeutyczna seria muzyki sofleżowej bez opłat ZAiKS

Seria muzyki sofleżowej to nowoczesny, oparty na matematyce, wiedzy i badaniach produkt muzykoterapeutyczny. Naturalne częstotliwości występujące w tym gatunku muzycznym, upowszechniono na przełomie pierwszego i drugiego wieku w chorałach gregoriańskich. Ich największa część opierała się w przyjaznym człowiekowi rytmie 639 Hz. Dodatkowym elementem jest towarzysząca terapii poprawa samopoczucia i relaksacja, osiągana poprzez przyjazną naszym zmysłom aranżację.


Kolekcja Solfeggio jest początkiem serii „Healing and Sound”, która będzie zarezerwowanym znakiem dla produktów o wysokich walorach muzykoterapeutycznych. Poza muzyką opartą na częstotliwościach solfeżowych, znajdą się w niej albumy skomponowane w stroju naturalnym, wykorzystujące zjawisko rezonansu różnicowego (bity binauralne) oraz wpływające modelująco na częstotliwość pracy mózgu. Efekty działania nagrań to – w zależności od potrzeb – pozytywny wpływ na zdrowie i witalność; poprawa koncentracji i zwiększenie możliwości intelektualnych; umożliwienie naturalnego zasypiania; ułatwienie medytacji lub głęboka relaksacja.


Muzyka z tej kolekcji jest wspaniałym tłem zabiegów kosmetycznych, spa oraz wellness, sprawdzi się w poczekalniach gabinetów lekarskich, klinikach dentystycznych, salach OP, szkołach rodzenia, aptekach i oraz jako muzyka do masażu wykorzystującego tempo od 60 do 70 uderzeń na minutę. Muzyka zwolniona jest z opłat ZAiKS, STOART oraz SAWP.

Dystrybutorem Kolekcji solfeżowej jest Wydawnictwo Press&Media z Opola: www.vtm.com,pl www.solitudes.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz