środa, 28 września 2016

Sprawdź listę muzycznych płyt do sushi-bar bez opłat ZAiKS

Coraz bardziej popularne lokale gastronomiczne oferujące dania kuchni azjatyckiej, wybierają dla swoich klientów muzyczny repertuar, nie zawsze związany z azjatyckimi klimatami. Fakt, iż udajemy się do tego rodzaju lokali, aby skosztować potraw, które pochodzą z dalekiej Azji, wcale nie oznacza, że musimy koniecznie zapoznawać się dogłębnie z kulturą Dalekiego Wschodu...chociaż z pewnością by wypadało łyknąć odrobinę wiedzy nie tylko...smakowej ;-) Jeśli jednak właścicielem lokalu jest europejczyk, to zapewne bliżej jemu, jego obsłudze oraz klienteli, do muzycznego tła bardziej zbliżonego do naszego regionu.


Wybór muzyki do sushi-baru oraz restauracji orientalnej skłania właściciela do poszukiwania muzyki alternatywnej do tradycyjnych dźwięków dzwonków osadzonych w tradycji chińskiej lub japońskiej.

Oczywiście wybór tego rodzaju drogi nie powinien wykluczać tradycyjnego muzycznego tła, które mimo wszystko powinno być dobrane z głową. Niezwykle spokojne płyty z muzyką japońską mogą uśpić klienta i znurzyć go w oczekiwaniu na posiłek. W końcu każdy z nas odwiedzając restaurację ma ochotę na spędzenie sympatycznego wieczoru a nie wysłuchiwanie melancholijnych dźwięków, które mogą czasami nawet drażnić  :-)

Sposobem na ten problem, może być połączenie muzyki dalekowschodniej z delikatnymi i nowoczesnymi brzmieniami chilloutowymi, niekoniecznie z wokalami. Oto nasza lista muzycznych albumów, które perfekcyjnie sprawdzą się w sushi-bar oraz innych lokalach gastronomicznych typu orientalnego:

Azjatycki Chillout - kolekcja Solitudes - cena 57, 50 zł

]

Gitarowy Horyzont - kolekcja Free Music Records - cena 46 złAkustyczny Chillout - kolekcja Free Music Records - cena 46 złEsencja Chilloutu - kolekcja Free Music Records - cena 46 złDuch Azji - kolekcja VTM Dr.Stein - cena 39,50 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz